SİM DEKORASYON : HER ORTAMI GÜZELLEŞTİRECEK BİR ÇÖZÜM MUTLAKA VARDIR.

www.BOYAYAPİDEKORASYON.com : KALITE VE USTALIĞIN BIRLEŞTIĞI ADRESOfis Dekorasyon ve Tadilatı

Müşteride Iyi Bir İntiba bırakmak for Güzel bir ofis şarttır. Ofisimizi yenilemenin Zamani Geldi diyorsanız Doğru adrestesiniz.

Ofis tadilatı for gereken TÜM usta mekanlarının bütünüyle Yeni Bir görünüme kavuşmasını sağlarız VE DIS Malzeme gereksinimlerinizi karşılar, ofisinizin İÇ MEKAN ettik.

Ofis tadilatı for Ücretsiz ve Keşif hizmetiniz vardir. Keşif esnasinda kullanılacak Malzemeler görüşülerek Yaklasik Bir cost teklifi çıkarır onayınıza sunarız. Teklifin onaylanması durumunda en Kısa zamanda Malzeme nakliyesi Ile işlerinize Hızlı ve bir sekilde başlarız.

Mumkun olabildiğince Çevre Esnaf ettik komşularınızı RaHaTsiZ etmeden işimizi bitirip sızı tertemiz yepyeni ofisinizle baş Başa bırakırız ettik.

Ofis changes İşleri

Ofis tadilatı for gereken TÜM Ekipman usta kadromuzla sizlere DAHA PROFESYONEL estetik Mekanlar sunmak for çalışıyoruz ettik ettik. Tadilat ekibimizde yararlanılır usta kadromuzdan bazıları şunlardır

 

Kırım-yıkım Taşıma Ekibi A.Ş.

Sıhhi Tesisat ustası

Elektrik tesisatçısı

Sıva ustası

Fayans ustası

Alçı-boya ustası

Marangoz

Doğramacı (Alüminyum Plastik'i A.Ş.)

Şap ustası

Parkeci

Gereken TÜM Malzeme çeşitleri

Tadilat fiyatlari

 

Tadilat for gereken fiyatlandırmada IŞIN Durumu kullanılacak Malzeme Esas alınacağından Yerinde Keşif yapılması Gerekmektedir ettik. Yerinde Keşif hizmetimiz ücretsizdir.

Ofis Tadilatı işlerinde Bizden Öğren almanız yararınıza olacaktır.